Odpowiedzi

2009-12-21T21:20:20+01:00
1kg cukierków- 22 zł
w promocji- 1,4 kg- 24,20zł
24,20/1,4= 17,29zł
1kg cukierków w zaokrągleniu kosztuje teraz: 17,29zł
2 5 2
2009-12-21T21:23:44+01:00
1kg - 100%
x - 40 %
x= 1*40 :100=0,4kg
1 kg + 0,4 kg= 1,4 kg

22zł- 1,4 = 20,6


ehh... nie wiem czy dobrze :/
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-21T21:38:12+01:00
Cena:
22zł +0,1*22zł = 22zł+2,20zł = 24,20zł

masa:
1kg+0,4*1kg = 1kg+04kg = 1,4kg

1,4kg kosztuje 24,20zł
24,20 : 1,4 = 17,2857 ~ 17,29zł cena za 1kg
1 5 1