×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-22T15:12:44+00:00
Szkoła jest miejscem bardzo potrzebnym we współczesnym życiu.Wielu uważa ją za utrapienie ale ja sądzę inaczej.Dla mnie jest ona miejscem gdzie zdobywam wiedzę.Bez niej w przyszłości nie znajdę mojej wymarzonej pracy.Jest w niej również wiele zajęć pozalekcyjnych gdzie jestem w stanie rozwijać swoje zainteresowania.Mogę tutaj kształcić również talenty artystyczne.W szkole można poznać wielu interesujących ludzi, którzy w przyszłości mogą zostać moimi przyjaciółmi. Szkoła jest miejscem najpożyteczniejszym dla młodego człowieka.

Pomogłem? Daj najlepszą proszę.
7 4 7
2009-12-22T15:16:29+00:00
Szkoła?! Szkoła jest dla mnie czymś ważnym. Zdobywam tam wiedzę którą kiedyś w przyszłości będę mógł/mogła wykorzystać nawet w życiu codziennym. Jest to również miejsce gdzie doznamy wiele nowych przyjaźni, które mogą przetrwać przez wiele lat. Codziennie dochodzi do nowych relacji z innymi osobami. Jest to miejsce codziennego użytku nie tylko uczniów ale również nauczycieli i pracowników administracyjnych. Szkoła to nie jest tylko miejsce tzw' zakuwania', pracownicy chcą jak najbardziej nam ją umilić rożnymi rozrywkami: dyskoteki, wycieczki, rózne wyjścia dni wolne od zajęc lekcyjnych. Pomimo tego że czasami jesteśmy nią zmęczenie i tak chcemy do niej powracać bo dłuższym czasie.
5 4 5
2009-12-22T15:48:05+00:00
Czym jest dla mnie szkoła?Jest to miejsce,w którym nabywam nowych doświadczeń.Uczę się jak zachować się w grupie,powstrzymywać agresję,umieć wyrażać swoją opinię.Oczywiście dzięki nauczycielom nabywam wiedzę,która później przydaje mi się w życiu.Szkoła uczy mnie życia.Obserwuję zachowania innych i na tej podstawie oceniam,czy takie zachowanie można akceptować,czy też nie.Jest to miejsce,w którym stykam się z rzeczywistością,przygotowuję się do dorosłego życia.Bez szkoły człowiek miałby problem z przystosowaniem się do różnych sytuacji,jakie stawia nam życie.
13 3 13
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci