Odpowiedzi

2009-12-26T20:31:49+01:00
Dlaczego zwierzęta nie mówią ludzkim głosem ?
Wieki temu zwierzęta nei potrafiły mówić i porozumiewały się ze swoimi właścicielami(ludźmi).Trzech braci Filip,Oskar i Euzebiusz byli sadystami i pogromcami zwierząt ,inaczej mówiąc każdy z nich byl Hyclem. Posiadali nawet schronisko dla zwierząt ,aż nagle z owego powodu zwierzęta rzuciły się na trzech braci i zabili ich.
Apokalips (bóg zniszczenia) zauważył ,że Eneda(bogini zwierzat) uciekła mu z więzienia.Okazało się ,że Eneda schroniła się na ziemi i przejeła planetę ziemie. Apokalips rozzłoszczony jej planem wysłał na ziemie bógów:Zeusa,Hadesa,Posejdona i Hydronę(boginię hydr),a także herosów:Achillesa,Heraklesa,Andarna i Apoloniusza(znawcę języków oraz języka zwierząt). Bogowie musięli wybrać spośród ludzi walecznego wojowanika i gdy go do siebie przyniesli okazało się ,że to kobieta,która ma na imię Ksena ,bądź jak ludzie często na nią mówili Andrea.Bogowie opowiedzieli o tym ,jak zwierzęta się zbuntowało i z więzienia uciekła Eneda,a ona nic nie zrozumiała ,ale z pomocą Apoloniusza wiedziała chociaż o co chodzi w większości.
Gdy to wszystko nabierało tempa,Eneda zebrała armię przeciwko istotom ,które wysłał Apokalips.Andrea musiała działac i wymyśliła plan ,aby zwabić zwierzęta w pułapkę,którą zastawił Achilles.
Kobieta wymyśliła sobie psnny Shana ,co oznacza walecz innymi bohaterami zbierał ludzi buntowników na walkę ze zwierzętami. Eneda przysłała im przebitą głowę człowieka z napisem: ,,Wojna odbedzie się w centralnej części Europy,chciałaś wojny to bedziesz ją miała''. Shana wraz z armią i pułapką wyruszyła na miejsce wskazane przez Enede. Wszyscy zebrali się na wyznaczonym miej i gdy armia zaczyna podstępnym i chciwym ruchem atakować to nagle pułapka Achillesa zaczyna działać.Tą pułapką okazuje sie feniks (ognisty ptak)i pegaz (koń ze skrzydłami), na któeym zasiada Achilles.Feniks bardzo szybko zniszczył armie enedy(zwierzeta) spalajac ich ,a PegaZ zrzucał wielkie glazy.Gdy Armia enedy ginie to apokalips karze zwierzeta odbierajc im część umysłu i zmieniajac głos.W tym czasie eneda próbuje probuje się wymknąc,ale hades łapie ją za włosy i prowadzi do tartaru.Wszyscy bogowie i herosi wracają do Olimpu ,a shana zachowuje tajemice o tym całym zdarzeniu i zabiera ją ze sobą do grobu.
Od tamtej pory ukarane przez Apokalipsa zwierzęta nie mogą już mówić ludzkim głosem. Dlatego nie mozemy się porozumieć z naszymi pupilami. mUSIMY CZEKAĆ AŻ do dnia wigili,kiedy to o północy podobno zwierzęta mówią ludzkim głosem.