Odpowiedzi

2009-12-27T19:21:52+01:00
4 x 2,50
5 x 1,15
2 x 6,90
suma= 29,55 zł
2009-12-27T19:22:06+01:00
Ania poszla do sklepu i kupila 4 czekolady po 2,50, 5paczek flipsow po 1,15 i 2 paczki maki po 6,90 jle razem ja to kosztowalo

4*2,50+5*1,15+2*6,90=10+5,75+13,8=29,55
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-27T19:42:47+01:00
4 czekolady po 2,50, czyli 10 zł

5paczek flipsow po 1,15 czyli 5,75

i 2 paczki maki po 6,90 czyli 13,90

10 zł+5,75+13,80=29,55
opd zapłaciła 29,55;]
sorki z tamto pomyliły mi sie obliczniea:]