×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

1. Jakie są właściwe powody dla których chrześcijanin powinien uczestniczyć w katechezie?

2.Napisz list do kolegi, który nie chodzi na religię . Wyjaśnij mu dlaczego uczestniczysz w katechezie. (nie namawiaj go)
2

Odpowiedzi

2009-09-15T17:11:29+00:00
1. Chrześcijanin powinien uczestniczyć w katechezie, ponieważ dzięki niej możemy pogłębiać swoją wiarę i zbliżyć się do Boga. Możemy również uczyć się przykazań i tego, jak nie grzeszyć przeciwko Bogu. Katecheza uczy nas żyć w przyjaźni z Bogiem i bliźnim. Uczy nas również tego, jak szanować bliźniego, miłować go i pomagać mu.
4 3 4
2009-09-15T17:38:23+00:00
1. Uczeszczając na katecheze chrześijanin może wymieniać się swoimi opiniami i przezyciami z innymi. Opowiadać, co daje mu chodzenie do Kościoła, Modlitwa i Wiara. Ludzie dziękitemu zaciśniają więzy, lepiej sie rozumieją. Czytaja pismo święte, Modlą sie chca dzielić się swoją wiarą z innymi.
Uczą sie też jak szanowac swoją Religie jak i iludzi wyznających Religie, zupełnie inne niż chrześcijaństwo. Poznawać zwyczaje, dowiadywać sie nowych rzeczy których jeszcze nie wiedział.
2 Droga Anno
Pisze ten list, ponieważ chcę Ci powiedzieć jakie to wspaniałe że mogę uczestniczyć na Katecheze.
Przebywając tam z tymi wszystkimi ludzmi, coraz lepiej poznaje i rozumiem Boga. Czytamy Pismo Święte, śpiewamy Religijne piosenki.
Uczestnicze w katechezach, ponieważ chcę jeszcze mocniej Kochać Boga. Bardziej rozumieć to, co nam przekazuje. Starać się być lepszym człowiekiem.
Wymieniać się poglądami, doświadczeniami i Radością z wszystkimi którzy czuja to samo co ja. To wspaniałe uczucie kiedy mówisz o Bogu a inni to rozumieją. Chce tak mówić coraz lepiej. bez zająknięcia. Mowić wszystkim jak wspaniały jest Bóg i Kochac Go z całego Serca.
Mam nadzieje że to zrozumiałaś. To wspaniałe doświadczenie w życiu, oraz bardzo przydatna nauka dla Ciała i Ducha.
Pozdrawiam Cię Mocno
xxxx
4 3 4
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci