Odpowiedzi

2013-09-01T14:00:11+02:00
                       Na święta ostałem od mamy super telefon.Był on dotykowy.Doskonale nadawał się do noszenia w kieszeni.Nie był duży.
Miał bardzo dużo aplikacji co  mnie bardzo zadowoliło.Był w nim aparat który doskonale robił wszystkie rodzaje zdjęć.Mamie też się on podobał.
Od razu podłączyłem go do prądu i grałem w gry.
Nie miał on ich wiele lecz gdy znalazłem jakąś była wspaniała.
W zestawie miał słuchawki z których wogólę nie korzystałem bo nie lubię,ładowarkę usb,kabel USB,instrukcję oraz gwarancję.
              Prezent bardzo mi się podoba.Jest on najlepszym prezentem o który mogłem sobie pomarzyć.Chce aby każde święta były takie.
1 4 1
2013-09-01T15:03:51+02:00
Mój upragniony, najlepszy prezent świąteczny dostałem od babci. Był on bardzo ładnie zapakowany, dosyć duży i lekki. Kiedy babcia przyszła w tą świąteczną, radosną noc do mnie do domu, niosąc duże pudło już wiedziałem, jaką niespodziankę mi sprawiła.
Był to bardzo drogi zdalnie sterowany samolot F-117, który mieżył 120 cm długości i 70 cm szerokości. Po rozpakowaniu byłem bardzo z niego zadowolony, nie mogłem już doczekać się wyjazdu gdzieś na pole i sterowania tym modelem. Mimo, że instrukcja okazała się w języku angielskim, nie miałem większego problemu, by go złożyć. Prezent okazał się trafiony w dziesiątkę!

1 5 1