Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-28T19:14:58+01:00
Moja dziewczyna powinna być w tym samym wieku co ja i powinna mieć to samo obywatelstwo. Chciałbym aby miała na imię Diana.
Miała by ciemne włosy i niebieskie oczy wpatrzone w daleką przestrzeń. Była by smukła i z pełną gracji sylwetką, tak jak Jagienka z "Krzyżaków".
Kochała by sport i zwierzęta. Miała by poczucie humoru i była by tolerancyjna wobec wszystkich ludzi. Miała by dobre serce dla chorych i bezdomnych. Traktowała by ludzi godnie i z szacunkiem.
Uważam, że to jest mój ideał dziewczyny, która była by podobna do Jagienki z "Krzyżaków".
15 2 15
2009-12-28T19:17:43+01:00
Uważam że idealna dziewczyna powinna pomagać innym bezinteresownie jak danusia i jagienka. Musi umieć prowadzić dom jak jagienka. Musi być miłą grzeczna i uprzejma co uznaje się za normę miały te cechy i jagienka i danusia. Liczy też się sprawność fizyczna bo to ułatwia życie. Jagienka była bardzo wysportowana( umiała pływać jeżdzić konno i walczyć). Prawdziwa kobuieta zna się na modzie i kosmetykach obudwie takie były. Liczy się także odwaga, ponieważ takie osoby się docenia tu głównie mam na myśli jagienkę. I co chyba najważniejsze kobieta opiekuje się dziećmi. Akurat tylko jagiejka się z ztym spotkała

Pozdro
38 4 38