×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

1.

Przebywasz za granicą na wakacjach. Byłeś świadkiem przestępstwa i zostałeś poproszony o złożenie zeznania na policji. W związku z tym wrócisz dziś później do domu. Zredaguj krótką wiadomość dla swojego współlokatora i poinformuj: jakiego zdarzenia byłeś świadkiem, gdzie miało miejsce to zdarzenie, o planowanej wizycie na policji, obiecaj udzielić szczegółowych informacji w późniejszym terminie.
2.
W czasie pobytu na wakacjach za granicą znalazłeś telefon komórkowy. Zredaguj krótkie ogłoszenie na tablicę ogłoszeń. Poinformuj co znalazłeś, gdzie to znalazłeś, opisz znaleziony przedmiot, poinformuj jak się z tobą skontaktować.
Proszę z tłumaczeniem na polski.
2

Odpowiedzi

2009-12-28T18:31:45+00:00
I found a mobile phone advert, the brand is samsung u-800, the color black and gray! Contact me 504287167 I found this phone on a bench in the park ~!


Ogłoszenie
Znalazłam telefon komórkowy , jest o marki samsung u-800 , kolor czarno-szary !!! Kontakt ze mną 504287167 znalazłam ten telefon w parku na ławce ~!!!

jestem pierwsza więc liczę na naj !!!!!
1 5 1
2009-12-28T23:03:07+00:00
1. Are abroad on holiday. Were you witness a crime and have been asked to make statements to the police. Therefore, you will return home later today. Write a short message for your roommate and tell: what events were witnessed where this incident took place, the planned visit to the police, the promise to provide detailed information at a later date.

2. While on holiday abroad, found the mobile phone. Write a brief announcement on the bulletin board. Tell what you found, where found, describe the item found, please tell how to contact you.
3 3 3
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci