×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

G d y b y m b y ł d u c h e m i m i a ł m o c o s t r z e g a n i a i d a w a n i a r a d , t o z a w ę d r o w a ł b y m d o ..

Błagam , pomóżcie ! ; - ** To ma być wypracowanie na min. na 1 kartkę zeszytu ..
2

Odpowiedzi

2009-12-29T15:46:25+00:00
Gdybym był duchem i miałbym dar ostrzegania i dobrych rad zawędrowałbym tam gdzie mnie potrzebują.Ostrzegałbym przed wojnami, niebezpieczeństwami. Doradzałbym w sprawach słusznych, by na świecie było jak najmniej zła. Kierowałbym ludzi na dobre drogi i chronił przed złymi. W szczególności pomagałabym małym i bezradnym dzieciom oraz starszym ludziom, którzy niewiele sami potrafią działać. Działałbym na całym świecie, aby ostrzegać i udzielać dobrych rad. Doprowadziłbym do tego aby nie było nieporozumień na świecie.\

Mam nadzieję,że wystarczy. Jak coś to pisz szeroko zawsze działą. xDD Mam nadzieję,że pomogłam.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-29T15:53:52+00:00
...to zawędrowałbym do alkoholików, którzy zajęci piciem alkoholu nie mają czasu dla rodziny. Pokazałabym, jak ich dzieci cierpią przez to. Mają trudne życie i potem trafiają do domu dziecka. Lecz alkoholicy nie robią krzywdy tylko dzieciom, ale też sobie m.in. szkodzi im to na zdrowiu. Ukazałabym przyszłość tym ludziom, tak jak to Scrooge'owi pokazał Wigilijny Duch Przyszłści [jeśli nie przerabiacie Opowieści wigilijnej to nie pisz tego], i zobaczyliby jak psują i marnują sobie życie. Mam nadzieję, że moje rady i wskazówki doprowadziłyby do tego, że byłoby jak najmniej pijaków.

Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam :)
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci