×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-29T18:29:00+00:00
Wigilia w moim domu przebiegła bardzo spokojnie. Pierwsze zmówiliśmy modlitwe i połamaliśmy sie opłatkiem. Do stołu zasiedliśmy o 17:00. Było na nim 12 potraw. Wszystkich trzeba było skosztowac. Po wieczerzy śpiewaliśmy kolędy. To była udana wigilia.
5 3 5
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-29T18:35:22+00:00
Na początku, gdy jeszcze nie przyszli goście w domu unosił sie zapach ryby. Za chwile usłyszłam dzwonek do drzwi. Szybko poszłam zobaczyć kto przyszedł. Przed dzwiami zobaczyłam babcie i dziadka, ktorzy przyszli pomóc mamie w robieniu potraw wigilijnych. Niedługo po tym usłyszałam kolejny dzwonek do drzwi. Tym razem przyszli do nas moja ciocia i wojek z dziećmi. Bardzo sie ucieszyłam, bo to oznaczało, iż zaraz mozemy zaczać kolacje a nastepnie rozpakować prezenty. Nim siedzliśmy do kolacji moja siostra zaczeła czytać fragment Pisma Bożego o tym, jak narodził sie Jezus i podzieliliśmy sie opłatkiem. Następnie wkońcu siadliśmy do kolacji. Wszyscy zaczelismy kosztować dwanaście potraw. Następnie moglismy zacząć rozpakowywać prezenty. Wszyscy byli bardzo uradowani z prezentow jakie dostali, a przynajmniej tak sie wydawało. Gdy skończyliśmy rozpakowywać preznty to ja z moimi młodszymi siostrami i braćmi poszliśmy ogladać Kevina samego w domu. A starsi zaczęli rozmowe o swoich sprawach.
3 4 3
2009-12-29T18:40:32+00:00
Wigilia w moim domu była bardzo przytulna i wesoła.Gdy cała rodzina się zebrała zaczęliśmy dzielić się opłatkiem.Potem siedliśmy i rozmawialiśmy o różnych historyjkach,a czasem dorośli opowiadali bardzo śmieszne kawały.Zjedliśmy tradycyjny barszcz czerwony z uszkami i smażonego karpia.Oprócz tych dań było też dziesięć innych tak,aby na stole leżało dwanaście potraw.Przed rozpakowywaniem prezentów moja babcia wymyśliła,żeby każdy zaśpiewał kolędę.Potem nadszedł czas upragniony dla młodszych i młodzieży.Każdy dostał wymarzony prezent.Ja dostałam .........
i byłam bardzo zadowolona.


mam nadzieję że pomogłam.tam gdzie są ........ to napisz co dostałaś oczywiście jak chcesz ;)
Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku ! ;]
2 5 2
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci