×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Hej mam napisac historyke.Już zadawalam takiem zadanie,ale babka kazała mi napisać jeszcze jedną tylko taka na poziomie podstawówki prosze o pomoc.Mam do

wybrania 16wyrazówi musze z przynajminiej 7 ułożyć historyjke.Te wyrazy to go,come,open,run,eat,buy,do,understand,speak,see,(ślad bo nie wiem jak jest chyba thief)make,speak,take,wake,arrive.Jeśli ktoś naserio nie wie jak ja napisac po angielsku ti może byc po polsku byle z tymi wyrazami.Dzieki.Wiem ze daje troche malo punktow ale tylko tyle mam na koncie Sorry.


2

Odpowiedzi

2009-12-29T21:32:42+00:00
When I go to my mather, i meet my friends. They're eat hamburgers, and they don't see me. I buy hamburger for me, and run with they to park. They speak to me in Polish, and I dont audestend their. When I open eyes, a wake up and I know: It was dream!
1 5 1
2009-12-29T22:12:47+00:00
Napiszę Ci ją w Past Simple i Past continouns.

It was Monday. Wonderful Monday. I went to school at seven o' clock. After that, I came to my house. When I entered to the kitchen I opened a fridge, and I ate pizza. Suddenly I saw postman. He was walking on the street. I left my house, and I ran to him because I had to ask him about my letter. He gave me it. I was happy. When I was reading this letter, my dad arrived to our house from long trip. I was very glad because my daddy returned. I understood I love him.


Po polsku:

To był poniedziałek. Wspaniały poniedziałek. Poszłam do szkoły o 7. Po szkole wróciłam do domu. Kiedy weszłam do kuchni otwarłam lodówkę i zjadłam pizzę. Nagle zobaczyłam listonosza. Szedł ulicą. Wyszłam z domu i pobiegłam do niego, gdyż musiałam zapytać go o mój list. Dał mi go i byłam szczęśliwa. Kiedy czytałam list mój tata wrócił do naszego domu z długiej podróży. Byłam bardzo zadowolona, że powrócił. Zrozumiałam, że go kocham.

Taka sobie, o tej porze mózgownica gorzej pracuje.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci