×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-30T09:31:53+00:00
Opis mamy:
Moja mama nazywa się Alicja. Jest wysoka i szczupła. Ma piękne czarne włosy i niebieskie oczy. Bardzo często ubiera się w sukienki i buty na obcasach.
Jest bardzo mądra, ambitna i sumienna. Pracuje jako nauczycielka historii. Bardzo lubi swoich uczniów, jest dla nich miła i uprzejma. Moja mama nie jest egoistką, a wręcz przeciwnie. Co roku na gwiazdkę razem z mamą oddajemy dla dzieci z domu dziecka książki, ubrania i zabawki. Ona zawsze myśli o potrzebujących.
Opis stroju karnawałowego:
Strój księżniczki jest bardzo piękny. W jego skład wchodzi sukienka, buciki, i dodatkowe elementy. Suknia jest cała różowa. Rękawy zawinięte są w małe buty. Ma dużo falbanek. Buciki maja ten sam kolor, mały czubek i obcasik. Dodatkami są: bursztynowa korona, różowa bransoletka i klipsy.
Strój bardzo mi się podoba. Kiedy sie go włoży można wyglądać jak prawdziwa księżniczka.
26 4 26
2009-12-30T09:36:25+00:00
1. Opis Mamy
np. Moja mama jest blondynką, ma piwne oczy.Ma 164 cm wzrostu ma 55 lat. Jest bardzo fajna. Lubię z nią rozmawiać o różnych rzeczach. Charaker cudowny.
2. Opis stroju karnawałowego
Mój strój karnawałowy, to brązowa sukienka z krótkim rekawem,w czarne kropki, ( ta sukienka)jest do kolan i kolorowa peruka
9 3 9
2009-12-30T09:50:42+00:00
Moja mama jest piękną kobietą ma długie brązowe włosy, śliczne niebieskie oczy, szerokie usta i mały nos.Jest średniego wzrostu i trochę szczupła. Jest osobą bardzo wesoła ,która uwielbia żartować na jej twarzy zawsze jest szeroki uśmiech.Mama na noc karnawałową wybrała sobie strój czarownicy. Jest to długa brązowa suknia z jasnymi łatami, rękawy są długie i złote do tego ma jeszcze czarny kapelusz i słomianą miotłę.
20 3 20
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci