Mam problem>musimy napisac sprawozdanie na temat wycieczki do teatru .na seans pt ,, opowiesc wigilijna'"
a ja nieumim napisac wyjechaliśmy o 7,00 a wrucilismy około 13 prosze was napiszcie była tam przerwa mozna było cos kupic podczas seansu niemozna było jesc było ciekawie itd

z góry dzieki

2

Odpowiedzi

2009-12-30T12:31:41+01:00
Dnia ( data kiedy byliście) o godzinie 7:00 wyruszyliśmy na wycieczkę do teatru na seans pt "opowieść wigilijna". Wszyscy byli podekscytowani. Seans naprawdę nam się podobał. Opowiadał o tym, co może stać się z człowiekiem, gdy będzie samolubny. Samotnik Scroog przeżywa, każde święta w pustym domu. Nienawidzi on Bożego Narodzenia. W pokochaniu świąt pomagają mu 3 duchy: przeszłości teraźniejszości i przyszłości.
Opowieść ta była naprawdę dopasowana do nastroju zbliżających się świąt B.N.
W trakcie seansu była przerwa. W tym czasie można było coś przekąsić, pooglądać piękny teatr i oczywiście zamieniać się wrażeniami z kolegami co do spektaklu.
Do domu wróciliśmy o godzinie 13:00. Wszyscy pełni wrażeń i pozytywnego nastawienia do świąt. Każdy z nas choć w cześci pokochał teatr dzięki temu wyjazdowi.
Naprawdę świetnie bawiliśmy się!!!
12 3 12
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-30T12:41:13+01:00
W(dzień tygodnia), tj.(data), nasza klasa wybrała się do teatru. Wyjazd ten został zorganizowany prze (panią magister...) nauczycielkę... Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt. "Opowieść Wigilijna".
Wyjechaliśmy spod szkoły o godzinie 7.00. Zaraz po przyjeździe udaliśmy się do teatru. O godzinie (np.) 8.30 rozpoczął się spektakl. Na sali nie wolno było spożywać posiłków, jedynie podczas przerwy.
Pierwsza część spektaklu była bardzo ciekawa, podobały mi się kostiumy.
O (np) 10.00 była przerwa. W tym czasie każdy mógł skorzystać z toalety i coś zjeść. Przerwa trwała ok. 15 minut.
Druga część spektaklu była trochę straszna ale równie ciekawa jak pierwsza.
Gdy spektakl się skończył udaliśmy się do autobusu i o godzinie 13.00 byliśmy na miejscu.
Moim zdaniem to był udany wyjazd. Przedstawienie bardzo mi się podobało. Mam nadzieję że jeszcze nie raz będą organizowane wycieczki do teatru


W te miejsca co zaznaczyłam wstaw sobie odpowiednie informacje
licze na naj :):):):)
14 3 14