Odpowiedzi

2009-12-30T16:27:31+01:00
1 kg kosztuje 3,99
0,26 kg kosztuje x zł
x = 3,99 razy 0,26 = 1,04 zł
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-30T16:27:42+01:00
1kg - 3.99
0.26kg - x
x= 0.26*3.99:1=1.0374

Odp. Za pomidory zapłaciła 1.04zł