×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-09-16T14:20:14+00:00
Modlitwa jest duchową rozmową z Bogiem.Dzięki modlitwie możesz zwrócić się ze swoim problemem do Boga bądz poprosić go np. o opaczność.Wpływ na twoje życie i na życie twoich najbliższych ma duży jeśli twoja rodzina jest wierząca.Modlitwa jest jakby rozmową z Bogiem.To od Ciebie zależy jaki ona ma wpływ na Ciebie...Może Ci wiele pomóc,ale jeśli tego nie chcesz to ta praktyka wiele Ci nie przyniesie ;)
0 0 0
2009-09-16T14:21:54+00:00
Żeby przetrwać w szkole, nieraz trzeba nawciskać nauczycielom kit, żeby myśleli, że cenisz ich przedmiot. Więc i tym razem powiemy nieprawdę (przynajmniej w moim przypadku).
Kiedy byłem dzieckiem, codzienna modlitwa była więzią łączącą moją babcię i mnie. Co wieczór klękaliśmy przed krzyżem i razem odmawialiśmy pacierz. Wiele razy myliłem się, wtedy babcia poprawiała moje błędy i naprowadzała mnie na odpowiednie słowo. Pamiętam jak dziś, kiedy wreszcie opanowałem pacierz i jak bardzo się wtedy cieszyliśmy. Przez następne lata, aż do dziś, co wieczór sam odmawiam pacierz, za bliskie mi osoby, by Bóg miał ich w swej opiece. Modlitwa łączy nas podczas Bożego Narodzenia, kiedy wspólnie, przed wieczerzą czytamy Biblię. Każdy z nas kocha pozostałych, więc w swoich modlitwach często prosimy Boga, czy Matkę Boską o opiekę nad pozostałymi. Modlitwa z pewnością zacieśnia nasze relacje i sprawia, że nawet największe kłótnie, w końcu są zakańczane i na nowo panuje pokój.
0 0 0
2009-09-16T14:25:02+00:00
Modlitwa jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka - nie tylko chrześcijanina. Modląc się, powierzamy swoje troski Bogu, ale także chwalimy go i wysławiamy. Modlitwą przekazujemy mu swoją miłość i oddanie. Dzięki modlitwie rozmawiamy z Bogiem i oddajemy mu całego siebie. Modlitwa zbliża nas do Boga, ale także uczy, jak godnie żyć, by żyć zgodnie z własnym sumieniem, przykazaniami kościelnymi, Bożymi i bliźnim. Dzięki niej pogłębiamy swoją wiarę i przekazujemy Bogu miłość, zaufanie i wierność.
1 4 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci