Odpowiedzi

2010-01-01T15:44:37+01:00
Po 20 latach Romeo i Julia znowu sie spotkali. Byli już tacy dojrzali, że nie słuchali rodzin. Niestety Julia już nie czuła do Romea tego co kiedyś, już nie kochała go tak mocno. Teraz na piwrszym miejscu był kto inny, młodzienieć na białym rumaku. Romeo tak płakał, że wkońcu Julia nie mogła już tego złuchać i postanowiła wziąć z nim ślub. Niestety w dniu w ktorym mieli wziac slub wybuchła wojna. Nie mogli go wziąć. Trwała ona przez nastepne 2 lata. Julia była już zrozpaczona. Po 2 latach Julia z rodziną musiała wyjechać za granice. Romeo nic nie mówiać rodzinie ruszył za nią. Gdy już byli za granicą rodzina Julii zrozumiała, że ich nie da sie rozdzielić i pozwoliła wziąc im ślub. Wszystko skończyło sie szczesliwie, A oni mielu dużo dzieci, ktorzy byli weseli, że mają takich rodziców:)


Licze na naj:))
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-01T16:42:15+01:00
"Romeo i Julia" 20 lat później
Romeo i Julia spotkali się po 20 latach. Byli już tacy dorośli, nie podobni do siebie z dzieciństwa w ogóle.. Romeo stał się prawdziwym mężczyzną. Julia kwitnącą kobietą. Spotkali się i ..znowu coś między nimi zaiskrzyło. Romeo dżentelmen zaprosił piękną Julię do kawiarni. Tam długo ze sobą rozmawiali, wspominając stare czasy. Jednakże było tam pare niemiłych chwil, więc postanowili zostawić ten temat. Zaczęli się ponownie spotykać. Z dnia na dzień układało się między nimi coraz lepiej. Jednakże pewnego dnia, gdy Julia szła do sklepu spotkała pewnego młodzieńca na swej drodze. Był biednym, oszpeconym na twarzy chłopakiem. Julia spytała się go co mu się stało. I tak zaczęli rozmowę. Mateusz [bo tak mu było na imię], opowiedział Julii skąd u niego takie rysy na twarzy. Okazało się, że to przez raka.. Julia bardzo współczuła Mateuszowi. Postanowiła wraz z Romeem przygarnąć go do swojego domu. Chłopak znalazł bardzo dobrze płatną pracę. Spotkał swoją miłość. Był tak wniebowzięty, że postanowił zorganizować dla Julii i Romea 2-miesięczną wycieczkę za granicę. Para była bardzo szczęśliwa. Urodziła im się dziewczynka. Byli wspaniałą rodziną.

Pozdrawiam :)
1 5 1
2010-01-01T19:22:47+01:00
"Romeo i Julia" 20 lat później
Julia i Romeo musieli uciekać przed swymi rodzicami za granice.
Przedostali sie do Polski i tam wzieli ślub u Ojca Mateusza kolegi Ojca Laurentego. On pomagał im w piuerwszych chwilach i zapewnił im mieszkanie u sióstr. Kiedy Julia jechała do zakopanego na narty do swego ukochanego zadzwonił telefon i Julia spowodowała wypadek w którym straciła pamięc!! zanleżli Ja bracia Głolcowie i ja przygarneli do siebie!! ona zakochałaa sie w jednym z nich bo nie wiedziała ze ma mężą. Gdy czytali książke pt. ROMEO I JULIA bracia zorientowali sie ze ta przygarnieta dziewczyna( dali jej na imie Mariolka) jest zona Romea!!!~wysłali faks do Romea, on po nią przyjechał polonezem i zabrała do domu!! Za 8 miesiecy urodziła im sie córeczka której dali na Mariolka.
Od tąd zyja szczęśliwie W płolskich Tatrach na szczycie Giewontu!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


LICZE NA NAJ!!!!!!!!!!! ;p
1 5 1