Odpowiedzi

2010-01-02T10:21:37+01:00
Podanie

Anna Nowak
ul. Norwida

Szanowny Panie Boże

Zwracam się do Ciebie z ogromną prośbą.
Czasami zastanawiam się ile dzieł dokonałeś na tym świecie ile rzeczy stworzyłeś. Chciałabym w tym pięknym świecie dokonać parę zmian.
Panie Boże chchialabym abyś sprawił żeby na świcie nie doszło do różnych tragedi jak Huragany trzęsienia ziemi i epidemie chorób. Również chciałabym żeby wszyscy ludzie mieli gdzie mieszkać nie glodoali i aby panowała cisza a nie dochodziło do wojen. Bym mogła jeszcze wiele podawać propozycji aby świat był lepszy.
Dziękuję za przemyślenie mojej propozycji.

z poważaniem
Anna Nowak
2 5 2
2010-01-02T10:23:23+01:00
Imię, nazwisko miejscowosc,data
adres
telefon

Do Pana Boga

Zwracam się z prosbą o pewne zminy na swiecie.
Bardzo chciałabym poprosic o zmianę dotychczasowego klimatu, gdyż coraz częsciej pojawiają się huragany a także liczne powodzie, które powodują niewyobrażalne skutki. Ludzie tracą cały dobytek swojego życia na który przez tyle lat ciężko pracowali. Również chciałabym poprosic o zmniejszenie ogromnego głodu, który obejmuje coraz więcej ludzi naszego świata. Niewinne osoby, którym życie nie potoczyło się tak jakby chcieli powoduje życie w nędzy. Ludzie nie mają pieniędzy na nic, nawet na mały kawałek chleba.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie moich próśb.

podpis
2 5 2
2010-01-02T12:45:44+01:00
Podanie
marysia nowak
ul.mickiewicza16
78-100kołobrzeg


szanowny panie boze!!!

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Ciecei Stwórco o dokonanie kilku zmian w świecie.


jestem zafascynowana ze stworzyłes tak wspaniałłe strodowisko zycia ale terazniejsi ludzi robia wszystko zeby to zniszczyc.wiec jesli moge Cie prosic o pare zmian w swiecie, w ktorym zyje, to prosze najmocniej.
wiec tak prosze aby n swiecie nie było przemocy,zabójstw,zeby ludzie byli dla siebie dobrzy.prosze takze zeby zeby nie bylo wojen,zeby nie dotykaly nas zadne kataklizmy jak trzesienia, huragany czy epidemie chorob. gdyby sie spelnily powyzsze prosby bylabym juz bardzow dzieczna.
Dziekuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby.marysia nowakmysle ze pomogłam;]pozdrawiam;]
2 2 2