Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-02T15:19:28+01:00
Najpierw moze wytłumacz co to rock podaj najpopularniejsze zepoły jaki to styl ... dalej mozesz napisac ze rosc to nie tylko muzyka to tez ubiór sposób życia opisac to i dodac zdiecia
2010-01-02T15:22:07+01:00
Zależy w czym prezentacja, jeśli jako pokaz wideo to połączyć zdjęcia w jakimś programie + podłożyć muzykę, ew. nagrać siebie jako lektora.
Wersja druga to PowerPoint proponuję na stronie początkowej zrobić menu, w którym porobisz przyciski akcji oraz uzupełnisz hiperłącza do odpowiednich stron. Jakieś ładne i gustowne tło do tego i nagłówki na przyciskach, przykładowo historia/jak to się zaczęło/prekursorzy/wybitne osobistości/rock dzisiaj. Na następnych stronach zrobisz rozwinięcie tematu, nie zapomnij dodać odpowiednich przycisków akcji, które umożliwią powrót do menu. Na samym końcu warto dodać informację o osobie, która przygotowywała pokaz i źródłach jakiś się użyło w celu jej stworzenia.
Inna wersja przewiduje kolejkowe pokazywanie slajdów, gdzie kliknięciem myszki przechodzi się do następnych, lecz odbiorca nie ma wtedy wpływu na to co chce oglądać. Możesz wprowadzić animacje tekstu i elementów, które są umieszczane na stronach.