Bezpłatna pomoc
w zadaniu domowym!

80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut

Dodaj pytanie

Pobierz na swój telefon

Android iOS

Pytanie

obserwuj

Odpowiedzi

Moi rodzice ostatnio dziwnie się zachowują.Często widzę ich jak siedzą n kanapie a ich buzie ruszają się bardzo szybko.Kiedy poprosiłam mamę by sprawdziła moją pracę domową wzięła ją do ręki i zaczęła patrzeć w mój rysunek. -Super.A na jaki temat była ta praca domowa?-spytała patrząc w mój zeszyt. -Mieliśmy narysować swoje marzenie,o czym bardzo marzymy,czego pragniemy a ja narysowałam... -Kotka?-spytała wpatrzona w zeszyt. -Tak.-odpowiedziałam. Mama oddała mi zeszyt i pokiwała głową , po czym wzięła się za zmywanie naczyń.Uśmiechnięta od ucha do ucha szorowała patelnię i garnki. -Mamo , ładnie narysowałam?-spytałam zniecierpliwiona. Mama pokiwała głową. Pomyślałam:Ostatnio strasznie dziwnie się zachowujecie.Ty i tata. Wyszłam z kuchni i wzięłam się za dalsze odrabianie lekcji. Na następny dzień gdy wychodziłam do szkoły mama spytała mnie o której wrócę.Odpowiedziałam jej żę o 14.30 kończę więc powinnam być o jakiejś 14.45.Mama pokiwała głową pocałowała w policzek i otworzyła mi drzwi.Zdziwiona jej zachowaniem wyszłam i ruszyłam w stronę szkoły. Lekcje jak zwykle były nudne więc z wielką radością pobiegłam do szatni , a z niej do domu. Drzwi były otwarte ale w środku nie widziałam nikogo.Szukałam zrozpaczona mamy.A mama ze spokojem wyszła z pokoju mojego brata/mojej siostry a za nią tata. Baardzo się zdziwiłam,szczególnie gdy zobaczyłam w rękach taty...KOTKA!Strasznie się cieszyłam.Postanowiłam nazwać ją Niespodzianka ponieważ moi rodzice spełnili moje największe marzenie robiąc mi ogromną niespodziankę.To był najszczęśliwszy dzień mego życia.
Avatar użytkownika guzikx3 Guzikx3 23.09.2011 Dziękuję (53) Ocena: 3, Głosów: 23
zgłoś!

Dodaj komentarz

Poniedziałek . Zwyczajy dzień . Jak każdy przynajmniej do tej godziny . Ubieram się z myślą że znów trzeba iść siedzieć 6 godzin w szkole . Załozyłam więc buty i wyszłam do szkoly . Jak zawsze myślałam o moim największym marzeniu : psie . Kochałam te zwierzęta .Mama jednak zabraniała mi mieć go w domu . Nie wierzyła gdy mowilam ze bd go wyprowadzac . 

Byłam zawiedziona jej odmową . W szkole jak zawsze . Nudy . Dzisiaj dostałam 5, 5, 6 .Mama była bardzo zadowolona z moich ocen . Jeszcze 3 dni i święta . Ty opisz przygotowania do świąt .

 

Gdy skończyliśmy jeść kolację wigilijną , szybko pobiegłam pod choinkę zobaczyć co dostałąm . Pudełeczko było sliczne owiniete kolorowym papierem i z wielka kokardka . Ale niewazne . Wazne co było w środku . Gdy otworazylam pudelko zapiszczalam z zradosci . To byl piesek . Husky . To chyba byl moj najszczesliwszy dzien w zyciu .

 

 

Tadaa m.

Avatar użytkownika Biśkamiśka Biśkamiśka 23.09.2011 Dziękuję (2)
zgłoś!

Dodaj komentarz

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?

Dodaj pytanie