Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-02T19:44:44+01:00
Gdy masz legalne oprogramowanie czujesz się bezpieczniej, że np.
cie policja za to nie złapie, masz czyste sumienie bo nielegalne oprogramowanie jest jak kradzież- ludzie za tworzenie oprogramowań dostają pieniądze za które mogą wyżywić siebie i bliskich oraz sprawić sobie i im przyjemność. W nielegalnym oprogramowaniu nie zawsze są dostępne wszystkie funkcje a część działa wolniej i słabiej.
Legalne oprogramowanie można poznać po tym, że jest kupione i zapakowane w pudełko oraz, że wszystkie funkcje działają bez zarzutów. Można je poznać po tym iż dają do pudełka papiery świadczące o tym oraz instrukcje obsługi i instalacji, ale przecież jak kupisz to dostajesz jakiś rachunek lub fakturę, dlatego drogich oprogramowań nie można kupować na targach (najlepiej w sklepach typu Media Markt)
3 5 3
2010-01-02T20:19:00+01:00
Mój poprzednik zapomniał dodać o tym, że przy zakupie legalnego oprogramowania, dostajemy licencję.
Nielegalne oprogramowanie, charakteryzuje się tym, że część plików jest uszkodzonych, lub często zawiera wirusy.
2 3 2
2010-01-03T00:02:48+01:00
Korzyści to przede wszystkim chęć korzystania z niego, jak i bardziej się o programy dba(np oryginalny płyty będziesz bardziej szanować niż piraty).Tak samo mając legalne oprogramowanie masz dowód zakupu i pomagasz (nie okradasz) producentów programu.
Poznać można po tym, że (niektóre nie scrackowane) piraty np. w grach nie mają dostępu do multiplayera z powodu kodu seryjnego (który jest zabezpieczeniem przed piratami) używanego przez setki osób.

Mam nadzieję, że pomogłem pomóż i mi (rozwiąż moje zadanie).
2 3 2