×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2010-01-02T18:57:48+00:00
02.I.2010r., (twoja miejscowość)

Wszystko zaczęło się w szkole podstawowej, kiedy szedłem korytarzem. Miała długie, złote włosy, zwiewną niebieską sukienkę do kolan i różową torbę.
Siedziałem na ławce i milcząc, patrzyłem na nią , jak gdyby ktoś mi coś obiecał. Koło mnie siedział mój przyjaciel, Krzysiek , który patrzył na mnie jak na zwariowanego pingwina. Obróciłem się w jego stronę, a on spytał:
- Czego się tak na nią patrzysz ?
Ja się nie odezwałem, poszedłem w stronę klasy 333, gdzie odbywało się kółko z chemii. Wszedłem, bo ona tam siedziała. Patrzyła na Okresowy Układ Pierwiastków, przysiadłem się do niej i powiedziałem banalne "cześć" - ona odpowiedziała. Na mojej twarzy zagościł uśmiech, a co najważniejsze u niej też się on pojawił. Spytała :
- Jak masz na imię ?
- Rafał. - odpowiedziałem.
- A ja ... - nagle jej przerwałem.
- MAJA !
Widać było, że się ucieszyła. To był pierwszy dzień w którym rozmawialiśmy. W następnych dniach było tylko lepiej. Aż nagle Maja zakochała się we mnie- powiedziała mi to.
I tak, do dzisiaj jesteśmy razem. Za niedługo minie 15 lat. Maja jest moją pierwszą i jedyną miłością - i niech tak zostanie.
0 0 0
2010-01-02T19:03:23+00:00
Mieszkam w bloku. Moim sąsiadem jest mój kolega z klasy. Znam go od urodzenia. Do tej pory po między nim, a mną nie zaszło nic. Pewnego dnia oznajmił wszystkim, że się wyprowadza. Zapytałam kiedy, a on mi powiedział, że jak skończy się obecny rok szkolny. Do tego czasu był jeszcze miesiąc. W końcu nadszedł czas na pożegnanie się z nim. Na jego miejsce wprowadził się śliczny chłopak w moim wieku. Na drugi dzień zapukał do moich drzwi, chciał abym go oprowadziła po okolicy. Zgodziłam się, zaczęłam oprowadzanie od zalewu. Nad zalewem bardzo dużo rozmawialiśmy, mieliśmy tyle wspólnego i jeszcze był taki śliczny. Nic ująć nic dodać, było trudno się nie zakochać w takiej osobie jak on. Żeby było ciekawej tego dnia uratował mi życie. Jak? -moja koleżanka też tam była, ale na rowerze i jej też spodobał się ten chłopak. Wtedy jeszcze tego nie wiedziałam, że nie tylko mi się on podoba. Moja koleżanka chciała we mnie wjechać od tyłu, z zaskoczenia, ale jej się nie udało bo uratował mnie mój nowy sąsiad, tzn Mateusz. Wywróciliśmy się oboje, mi się nic nie stało, ale jemu lała się krew z kolana i z ust. Poszliśmy do jego domu, opatrzyć jego rany. W jego domu nie było nikogo. Mówił mi jak go to pietrze, boli, a szczególnie usta. Mówię że wiem co to jest za ból i dodałam że nie wiem jak mu się mam odwdzięczyć. On nic na to nie odpowiedział, spojrzał tylko w moje oczy i pocałował. Dopiero wtedy się odezwał, powiedział że jak będę jego dziewczyną to będzie nagroda za to że uratował mi życie, poświęcając swoje. Myślałam, że to tylko głupi żart, ale on nie żartował. I tak się zaczęła nasza znajomość, a raczej związek.

KONIEC.To wszystko zostało zmyślone. ;-)
3 3 3
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci