Na trzydniową wycieczkę w Tatry pojechało z nauczycielem s uczniów.Przejazd w jedna stronę kosztował z złotych od osoby , dziennie wyżywienie kosztowało k zł od osoby , a nocleg p zł od osoby.Oblicz, ile kosztowała wycieczka jedną osobę, a ile całą grupę z nauczycielami

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-03T12:24:53+01:00
Jedną osobę: z+k+p
grupę: s(z+k+p) + z + k + p
2010-01-03T12:47:10+01:00
2010-01-03T14:33:35+01:00