×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2010-01-03T12:25:01+00:00
Obejrzałam film pt. " 1408 ". Jest to horror, który opowiada o mężczyźnie, który został uwięziony w przeklętym pokoju o nr 1408 w hotelu. Wszyscy jego goście umierają [ Ci z pokoju1408]. Jak potoczą się jego losy? Film jest dosyć ciekawy. Gdy obejrzy się kawałek trzeba do końca.;)) Na początku jest spkojny i niewinny potem zaczyna się. Aż strach się bać. Polecam ten film.
0 0 0
2010-01-03T12:26:17+00:00
Jackie Chan: Przyjemniaczek Dwa potężne gangi narkotykowe toczą ze sobą krwawą bitwę, a jej przebieg filmuje z ukrycia telewizyjna reporterka, Diana (Gabrielle Fitzpatrick). Szef jednej z grup przestępczych, Giancarlo (Richard Norton), zauważa dziennikarkę i każe swoim ludziom odebrać jej taśmę. Kobieta ucieka, a z opresji ratuje ją Jackie (Jackie Chan), który akurat wychodził ze studia, gdzie pracował nad kolejnym odcinkiem swojego programu kulinarnego. Ani Diana, ani jej wybawiciel nie przypuszczają, że to dopiero początek ich kłopotów. Giancarlo bowiem sądzi, że Jackie jest wspólnikiem reporterki i teraz to on posiada niewygodną dla przestępcy taśmę. O nagraniu dowiaduje się także konkurencyjny gang. Jego członkowie też chcą je zdobyć. Stroniący do tej pory od konfliktów Jackie, znawca wschodnich sztuk walki, dzielnie im się przeciwstawia.
Obsada
reżyseria: Sammo Hung Kam-Bo · aktorzy: Jackie Chan (Jackie), Richard Norton (Giancarlo), Miki Lee (Miki), Karen McLymont (Lakisha), Gabrielle Fitzpatrick (Diana), Vince Poletto (Romeo), Barry Otto (Baggio), Sammo Hung Kam-Bo (Cyclist /as Sanno Hung/), Emil Chau (Ice Cream Vendor), Joyce Godenzi (Cook Show Audience /as Mina Godenzi/), Peter Houghton (Richard), Peter Lindsay (Grank, Demon Leader), David No (Victor), Rachel Blakely (Sandy, Demon), Judy Green (Tina, Demon)
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci