×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-03T13:47:46+00:00
I nadszedł czas na nowy rozdział w życiu . ! Mam wielkie chęci na przemianę mojego życia na lepsze. Mam nadzieje, że Bóg będzie ze mną i pomoże mi w tym postanowieniu. Będę się do Niego modlił aby dał mi siłę, odwagę, wytrwałość. Wierzę w Niego i wiem, że NIGDY mnie nie zostawi. Będę starał się częściej rozmawiał z Bogiem jak i w domu jak i w Kościele. Rozmowa z Bogiem daje mi chęć do dalszego życia. Za to Mu bardzo dziękuję . !
0 0 0
2010-01-03T13:56:51+00:00
Na pewno zapytam sama siebie co jest tak na prawdę ważne w moim życiu, co chciałabym w nim zmienić. Postaram się swoją postawą i odpowiedzialnością dawać przykład młodszym kolegom i koleżanką, aby nigdy nie popełnili takich błędów jak ja. W rok 2010 wejdę z podniesioną głową, dzielnie omijając kłody, które los rzuca pod moje stopy. Ważne dla mnie, że mam przy moim boku Pana, który poprowadzi mnie, gdy uwierzę.
0 0 0
2010-01-03T15:58:43+00:00
Rok 2010 bedzie rokiem kapłanskim to znaczy będe jak najczęsciej modlic sie za wszystkich księży a w szczególności za św. Jana Marię Wianeii.Na kościół nastawie sie optymistycznie co znaczy że regluarnie bede odwiedzać dom boży (kościół) w zamiarach chwalenia i modlenia sie do niego. W wolnym czasie odizoluje sie od świata w celu zmówienia modlitwy.Jeśli ktoś z mojej rodziny ciężk0 zachoruje lub bedzie szargał sie na swoje życie itp. bede gorliwie moglic sie za niego jak również duchowo go wspierac bo taka pomoc jest jedyną rzeczą która mu tak naprawde pomorze gdyż jeśli wola boga jest inna niż medycyny to stanie sie wola boga!!!!
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci