Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-03T17:42:18+01:00
Rano w Wigilie Bożego Narodzenia wstałem/am z myślą, że nareszcie święta. Od razu poczułem zapach makowca i czerwonego barszczu dochodzący z kuchni. Mama poprosiła mnie żebym ubrał choinkę, zacząłem wyjmować z pawlacza bombki, światełka, kolorowe łańcuchy i inne ozdoby. Gdy uporałem się z ubraniem drzewka, pomogłem nakryć stół. Niedługo po tym zaczęli schodzić się goście. Podzieliliśmy się opłatkiem i usiedliśmy do kolacji. Kiedy skończyliśmy jeść, zaczęło się rozpakowywanie prezentów. Każdy był zadowolony z podarunków. O dwunastej w nocy wybraliśmy się na pasterkę.
Następnego dnia znowu przyszła do nas rodzina, jednak tym razem na stole pojawiło się mięso. Później całą rodziną wybraliśmy się na łyżwy. Kiedy wróciliśmy zacząłem oglądać świąteczne filmy, aż w końcu zasnąłem.
3 dzień świąt spędziliśmy u moich dziadków na obiedzie, później zaś poszedłem z rodzicami obejrzeć szopkę z małym Jezusem w (kościele lub na starówce). Była przepiękna.
Te święta były bardzo udane i mam nadzieje, że rok również takie będą.
2010-01-03T17:43:23+01:00
Swieta spędziłam w domu w rodzinnym gronie . na poczatek pomogłam rodzicom nakryć stól .na początku tata przeczytał fragment pisma świętego.potem wszyscy odzielilismy sie opłatkiem i zasiadliśmy do stoły.gdy każdy skończył jeśc rozdawalismy prezenty na końcu spiewalismy kolędy.według mnie najlepsze święta są wtedy gdy jesst cała rodzina .
1 1 1
2010-01-03T17:44:23+01:00
Moje swieta Boze Narodzenia spedzilam bardzo fajnie..
na swieta przyjechala do mnie moja rodzinka.na wigili bylo super skladajac zyczenia bylo wspaniale, kazdy byl dla siebie taki serdeczny i mily.
po wigili wraz z cala rodzinka poszlam pod choinke gdezie kazdy znalazl dla siebie jakis prezent.
wszyscy bardzo sie cieszyli z otrzymanych prezentow.a ja szczegolnie gdzyz dostalam bardzo piekny prezent.
po rozpakowaniu prezentow spiewalismy koledy.
wieczorem poszlismy na pastetrke.te siwta bd.pamietac na dlugo poniewaz spedzilam je w wspanialy sposob razem z bliskimi.
prosze;);*
1 1 1