×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Musze napisać "kartkę z pamiętnika" a nie za bardzo wiem jak proszę pomóżcie. Tylko żeby było bardziej realne np. wyjazd do rodziny lub coś takiego a nie

wyjazd na narty!! proszę mam to na jutro
1

Odpowiedzi

2013-05-30T14:02:54+00:00

16 sierpnia 2009 r.

 

                Witaj pamiętniczku! Znów do ciebie wracam, bo muszę ci się pochwalić swoimi osiągnięciami. Dzisiaj był wyjątkowy dzień- ja , moi bracia, no i oczywiście tata, wybraliśmy się na ryby. Na ten wypad przygotowywaliśmy się kilka dni. Brat ma swoją wędkę, bo dostał ją od chrzestnego. Ja skombinowałem sobie „kija” od wujka, a tata od kolegi. Prawie przez cały tydzień zbieraliśmy robaki, a żeby ryby lepiej brały, tata ugotował kukurydzę. Poza tym na eskapadę wzięliśmy ze sobą kiełbaski i napoje- to na wszelki wypadek, aby nie umrzeć z głodu.

 

                Połów był wyśmienity. Wędka wujka przyniosła mi szczęście. Z wody wyciągnąłem suma, który ważył około 2 kilogramy i rzadkiego amura, którego sprzedałem jednemu panu za tysiąc złotych. Opłaciło mi się. Tata też coś tam złowił, tylko młodszy brat był niezadowolony, bo jemu brały tylko małe rybki.

 

22 luty 2010 r.

 

                Witaj pamiętniczku! Dziś się wydarzyło coś tragicznego. Umarł Rysiek z „Klanu”. Cała rodzina w komplecie zasiadła przed telewizorem, nawet tata. Co to za fenomen? Telewidzowie utożsamiają się z postaciami i przeżywają ich perypetie, jakby to byli ich bliscy.

 

1 marca 2010 r.

 

Witaj! Jest już wieczór, dzień się kończy, a ja dopiero przypomniałem sobie, że moja mama ma urodziny. Złożyć jej życzenia? Czy wciąż udawać, że nie pamiętam?

 

                Kiedyś ci powiem, co zrobiłem…

0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci