×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Na jutro muszę oddać prasówkę na WOS, musi być w niej dokładnie 10 najważniejszych informacji z kraju i ze świata, prasówka ma dotyczyć okresu

09.12.2009-16.12.2009. Bardzo proszę o pomoc!
2

Odpowiedzi

2010-01-03T20:25:43+00:00


1.Nowe możliwości rafametowskiej Odlewni
2.Wczoraj Tim Geithner zapowiedział, że program TARP zostaje przedłużone do października 2010 roku
3.Budynek radiowej 'Trójki' w Warszawie przy Myśliwieckiej
4.Staniszkis: Tusk jest złym premierem
5.Czerwone Gitary świętują
6.27 mld USD wydane online przed świętami
7.Co się buduje w Radomiu
8.Wyszków: Połowa obwodnicy gotowa
9.Miłość jest ślepa
10.Łowcy skór. Łowca jeleni.

Mysle ze pomogłam ;p
licze na naj;p
0 0 0
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-03T20:35:51+00:00
Zmarli:
9 grudnia – Piotr Krzywicki, polski polityk, poseł na Sejm RP (ur. 1964)
13 grudnia – Paul Samuelson, amerykański ekonomista, laureat Nagrody Nobla (ur. 1915)
16 grudnia – Jegor Gajdar, rosyjski polityk, premier Rosji (ur. 1956)

13 grudnia - 28. rocznica ogłoszenie stanu wojennego przez gen.Wojciecha Jaruzelskiego

16 grudnia - Robotnik zginął przysypany ziemią (Jeden z pięciu mężczyzn, którzy robili wykop pod wodociąg we wsi Biesal (woj. warmińsko- mazurskie), zginął pod zwałami zamarzniętego piachu. Kolegów zmarłego udało się uratować, ale jeden w stanie ciężkim walczy o życie w szpitalu. Wszystko wskazuje na to, że śmierć poniósł właściciel posesji.)

16 grudnia - Wielka obława na internetowych pedofilów (Zboczeńcy, którzy czerpali przyjemność z oglądania w sieci ohydnych zdjęć i filmów z udziałem niewinnych istot, nie są już bezkarni! 54 dewiantów z całej Polski trafiło za kratki za posiadanie i rozpowszechnianie w internecie dziecięcej pornografii.)

16 grudnia - Jeleń dostał Oskara (Ireneusz Jeleń (28 l.) w plebiscycie stacji Canal+ został wybrany na najlepszego polskiego piłkarza 2009 roku. W nagrodę napastnik Auxerre dostał statuetkę Oscara.)

15 grudnia - Ziobro naciskał na śledczego (Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro (39 l.) naciskał na prokuratora Tomasza R., by ten zatrzymał byłego burmistrza Wilanowa - wynika ze stenogramów komisji ds. nacisków, do których dotarł tygodnik "Angora". Polityk miał w ten sposób odwracać uwagę opinii publicznej od kompromitującego zatrzymania Barbary Blidy (58 I.). Naciskany zeznał to przed komisją.)

15 grudnia-Kamiński pod lupą (Prokuratura zajmie się donosem szefa CBA Pawła Wojtunika (37 l.) na swojego poprzednika Mariusza Kamińskiego (44 l.).

Wojtunik złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Kamińskiego. Jego zdaniem były szef CBA mógł ujawnić tajemnicę państwową. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o stenogramy z afery hazardowej wysłane do najważniejszych osób w państwie, a być może także do mediów.)

15 grudnia - Bachleda-Curuś nie wzięła łapówki (Na jaw wyszedł korupcyjny skandal, który miał miejsce podczas igrzysk olimpijskich w Turynie w 2006 roku. Polska panczenistka Katarzyna Bachleda-Curuś (29 l.), lepiej znana z torów łyżwiarskich pod panieńskim nazwiskiem Wójcicka, przyznaje, że odmówiła wówczas wzięcia łapówki od holenderskiej trenerki.)

0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci