×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-04T10:35:55+00:00
Moda obecna różni się od mody z przed stu lat wieloma czynnikami ponieważ teraz są tkaniny różnego rodzaju ,różnego gatunku, styl ubierania,kolorystyka ,długość ,a najważniejsze jest krój danego modelu . Ludzie sto lat temu chodzili skromnie i w tym co mieli nie patrzyli na kroje czy gatunek .Teraz wielcy projektanci mody są najważniejsi i każdy albo każdy podgląda co piszczy w modzie i chce być ubrany na czasie , mówiąc w skrócie. Nie wyobrażam sobie jak by świat mody miałby cofnąć sie do tyłu o sto lat , masakra .
0 0 0
2010-01-04T11:09:42+00:00
Moda ostatnich lat to różne kolory i jeszcze raz kolory.Dawniej było inaczej , ale również fantazyjnie. Wielu projektantów do dnia dzisiejszego , szuka inspiracji w modzie sprzed stu lat. Co jakiś czas w modzie zmieniają się tkaniny , wzory , wykroje , ale najczęściej nasze stroje są bardziej kuse. Nie możemy powiedzieć , że kiedyś było gorzej lub brzydziej , ponieważ to czas decyduje o tym co nosimy i z czego to szyjemy. Moda sprzed stu laty była piękna na swój dawny sposób. Teraz modę tworzą kobiety i mężczyźni współcześni . Moda w czasach dzisiejszych jest bardziej wygodna , dodaje charakteru , często zmienia wizerunek człowieka oraz odmładza . Ale kto wie czy będzie się ona podobać za kolejne sto lat.
0 0 0
2010-01-04T12:40:37+00:00
Przede wszystkim rożni sie tym że dzisiejsza moda jest wygodniejsza i to nie tylko z powodu wykorzystanych materiałów ale dlatego ze szyte ubrania są przeznaczone co codziennego,pełnego ruchu życia.
różnią się tez używanymi kolorami.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci