Odpowiedzi

2010-01-04T17:01:15+01:00

Janina Krechowicz, Kreska miała brązowe oczy oraz włosy. Ubierała się bardzo ekscentrycznie- dziwne płaszcze, własnoręcznie wykonywane stroje. Mimo to wyglądała w nich bardzo ładnie.
Janina była bardzo miłą i życzliwą osobą. Bardzo troskliwie opiekowała się jej dziadkiem, profesorem Dmuchawcem. Była również bardzo uczuciowa. Kochała się w Maćku, i wykorzystywała prawie każdą okazję aby się z nim widzieć. Kreska zachwycała również ogromną pomysłowością (przejawiało się to szczególnie w sposobie ubierania). Janina była również szaloną, szczerą, bystrą oraz otwartą dziewczyną. Cechowała się również wysoką inteligencją, mimo że nie radziła sobie zbyt dobrze z matematyką, więc w celu douczenia się chodziła na korepetycje do Maćka.
2010-01-04T17:03:29+01:00
Kreska - Janina Krechowicz
Kreska miała zielone oczy i krótkie brązowe włosy. Była bardzo sympatyczną dziewczyną nie mającą dużo przyjaciół w Poznaniu. Pochodziła z Wrocławia. Kreska była dość biedna dlatego wykorzystywała każdy ścinek materiału by uszyć sobie jakieś ubranie. Ogólnie postać bardzo pozytywna ale twardo stąpająca po ziemi.