Cześć .. ;D
No to tak mam do zrobienia tylko dwa przykłady .. ;D Mam to zrobić na jutro wiec proszę zróbcie to szybko .. ;D z góry bardzo dziękuje .;D

a) Ile kosztuje 1 kg. winogron, jeśli za 2,5 kg. zapłacono 10,75zł?
b) Ile kosztuje 1 kg. gruszek, jeśli za 0,85 kg. zapłacono 3,57 zł?


Dziękuję .. ;*

1

Odpowiedzi

2010-01-05T16:47:16+01:00
A)10,75 zl : 2,5kg=4,3zl-1kg
b)3,57zl:0,85kg=4,2zl-1kg