Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-05T19:49:06+01:00
Król - mieszkaniec asteroidu 325. Wszystkich przybyszów traktuje jako podanych. Wydawał rozsądne rozkazy, które polegały po prostu na tym, że zawsze wymagał tego, co w danej chwili miało miejsce.
Próżny - mieszkaniec asteroidu 326. Wszystkich przybyszów traktuje jako swoich wielbicieli, wciąż czeka na oklaski i wyrazy podziwu i uznania.
Pijak - mieszkaniec asteroidu 327. Milczy, chce się ukryć przed przybyszami na jego planetę, gdyż wstydzi się swojego nałogu, ale jednocześnie nie potrafi się go pozbyć.
Bankier - mieszkaniec asteroidu 328. Wciąż oblicza, chcę jak najwięcej posiadać,twierdzi, że jest człowiekiem odpowiedzialnym i poważnie podchodzi do życia
Latarnik - mieszkaniec asteroidu 329. Jako jedyny spośród spotkanych zdobywa przyjaźń Małego Księcia, jest człowiekiem, który wciąż jest zajęty pracą, niestety, ta praca nie ma sensu. Latarnik wykonuje ją tylko dlatego, że takie jest zarządzenie.
Geograf - mieszkaniec asteroidu330. Zajmuje się spisywaniem geograficznych informacji o swojej planecie, ale nigdy tak naprawdę jej nie widział, nie opuszcza swego gabinetu, bo nie jest badaczem, całkowicie polega na wiadomościach, których dostarczają mu inni. Jest wobec tych informacji bezkrytyczny.
3 4 3