×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2010-01-06T16:05:58+00:00
WPADŁ POD METRO I PRZEZYŁ(TO MA BYC NAGLOWEK)
To sie nazywa miec szczescie.Pewien mlody amerykanin wpadl pod pociag matra po przepychance z kolegami.Mezczyznie nic sie nie stalo.


Wypadek zdazrzyl sie w miejscowosci Beaverton w amerykanskim stanie Oregon .21-letni Keoki Rosimo stal na peronie z grupa przyjaciol.Tuz przed przyjazdem pociagu doszlo miedzy nimi do przepychanki.Rosimo starcil rownowage i wpadl pod pociag naszczescie nic mu sie nie stalo.POD SPODEM POWINNAS JESCZE NAPISAC SWOJE ZDANIE NA TEN TEMAT I GO PRZEDSTAWIC NAUCZYCIELOWI.MOZESZ TEZ CZYTAC


POWINNO BYC DOBRZE
0 0 0
2010-01-06T16:06:07+00:00
Dość intensywne opady śniegu, przemieszczające się zwłaszcza nad południem i wschodem Polski, utrudniają poruszanie się po drogach. Jednak według Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wszystkie trasy krajowe są przejezdne

Utrudnienia, głównie w postaci błota pośniegowego, występują na większości dróg województw: śląskiego, opolskiego i małopolskiego oraz na części dróg woj. dolnośląskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i łódzkiego. Na pozostałym obszarze nawierzchnie dróg są czarne. Na drogach krajowych pracuje obecnie 450 jednostek sprzętu przeciwgołoledziowego oraz odśnieżnego.

Jak podaje w komunikacie GDDKiA, w środę można spodziewać się zachmurzenia dużego i opadów śniegu, okresami dość intensywnych, na południu i wschodzie kraju. Na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu opady będą przechodziły w marznący deszcz. Na wschodzie wiać będzie silny i porywisty wiatr, powodujący zawieje i zamiecie.
Opady śniegu w Małopolsce nie spowodowały większych utrudnień komunikacyjnych w tym regionie. Jak poinformował dyżurny krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, warunki na małopolskich drogach są dość ciężkie z powodu padającego śniegu i zalegającego na szosach błota pośniegowego. Na drogach krajowych pracuje około 70 jednostek odśnieżających. Białych jest wiele dróg lokalnych oraz mniej uczęszczane ulice w miastach.

Na Śląsku od wtorkowego popołudnia w regionie spadło od kilku do kilkunastu centymetrów śniegu. Śnieg pada i wieje wiatr także w województwie świętokrzyskim.

0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci