×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Treść zadania : "Napisz List do Romea od Julii w którym wyznaje mu miłość" Prosiłbym żeby zadanie było na temat i nie kopiowane z innych portali , tylko

napisane własnymi słowami ...
1

Odpowiedzi

2012-12-05T12:26:06+00:00

                                 Najdroższy Romeo

 

 

      Smutek jest w moim sercu , bo nie dane mi jest widzieć Cię każdego dnia. Tęsknota ogarnia całą mą duszę i nawet nie wiesz o mój Najmilejszy jak bardzo jest mi bez Ciebie źle.

     Wiem , że powinam Ci dodać otuchy , ale jak to uczynić mój miły skoro wszystkie przeciwności losu sprzysięgły się przeciw nam, skoro w sercu moim gości smutek Dlaczego ja jestem tu , a Ty tam ? Wiem , że na te pytania nie potrafisz odpowiedzieć. Wybacz Najdroższy za tą moją gorycz, ale ta tęskonota za Tobą jest bardzo bolesna, nawet nie wiesz jak bardzo.

      Miły mój nie chcę użalać się nad swoim losem, bo przecież Ty też cierpisz podobnie jak ja. Jeżeli mogę Ciebie w jakiś sposób pocieszyć , to wyznam Ci , że jesteś jedyną osobą na świecie bez , której nie potrafiłabym żyć. Nigdy bym nie pomyślała, iz moja miłość do Ciebie będzie tak gorąca i namiętna. Zawsze pozostanę Ci wierna i tylko Ty będziesz miał moje serce na dłoni.

      Najdroższy Romeo kocham Cię i myślami ciągle jestem przy Tobie. Mam nadzieję , że czujesz moją obecność tak jak ja Twoją. Pamiętasz kiedy składałeś na mych ustach namiętny pocałunek ? Ta chwila na zawsze pozostanie w mej pamięci, na zawsze mój miły.

      Jesteś jedynym mężczyzną na świecie , którego pragnę każdego dnia. Twój urok, wdzięk i czar spowodował , że oszalałam na Twoim punkcie. Wiem , że jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Prawdziwa, szczera i bardzo głęboka. Tylko Ty masz miejsce w moim sercu. I nikt inny nigdy nie będzie miał do niego dostępu. Nie potrafię przestać o Tobie mysleć. Tak bardzo chciałabym dotknąć Twojej twarzy. Złozyć namietny pocałunek na ustach. Dałabym wiele za to , abym mogła teraz objąć Ciebie swoim ramieniem i patrzeć Ci głęboko w oczy.

      Kochany nie smuć się i pamiętaj , że ja tutaj czekam na Ciebie z wielkim utęsknieniem. Żadna przeszkoda nie położy kresu naszej miłości , bo trwać ona będzie wiecznie. Mam nadzieję , że wkrótce się spotkamy.

 

 

                                                              Na zawsze i tylko Twoja

                                                                    Julia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci