×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2010-01-06T17:45:46+00:00
Zakopane,11.12.2009r
Droga.........!
Na samym początku chciałam Cię serdecznie pozdrowić.
W Zakopanym jest cudownie. Na co dzień podziwiam piękne krajobrazy tego miasta. Wraz z grupą chodzimy na wycieczki. Byliśmy już na Kasprowym Wierchu, jechaliśmy na Gubałówkę, robiliśmy zakupy na Krupówkach itp. Nasza pani jest bardzo sympatyczna i każdego dnia organizuje nam jakieś fajne zabawy albo konkursy. Wczoraj urządziliśmy sobie wraz z chłopakami bitwę na śnieżki. Żałuj, że Cię tu nie ma. Moi koledzy z pokoju są extra. Wieczorem opowiadamy sobie straszne historie i wymieniamy się pocztówkami. Nie uwierzysz, ale ja kupiłem już dwadzieścia pocztówek. Bawię się tutaj świetnie. Jutro idziemy na basen do Krakowa. Będziemy również tam zwiedzać Wawel, Smoczą Jamę, a pojutrze pojedziemy do Wieliczki. Smuci mnie to, że za tydzień już wracam do domu, ale to ma i dobre strony. Znów się spotkamy. Już nie mogę się doczekać.
Jeszcze raz gorąco pozdrawiam. Jestem bardzo ciekawy gdzie ty spędzasz czas podczas ferii. Proszę odpisz jak najszybciej.
Twój przyjaciel Michał
3 3 3
2010-01-06T17:50:51+00:00
06.01.2010 Wrocław
Droga Kasiu!
Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą spędzanymi przezemnie feriami. W pierwszym tygodniu pojechałam z rodzicami do cioci, do Zakopanego. Bardzo lubię tam spedzać wolny czas od szkoły, gdyż jest tam wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.W zimie można pojeździć na nartach, a latem chodzić na długie spacery po górach. Ja już pierwsze kroki na nartach mam za sobą, bo w poprzednich latach też ferie spedzałam w górach, więc mysle że w tym roku naucze sie czegoś nowego i może w końcu zjade z wyższego szyczytu. Narazie nie chcę próbować. Na te ferie po raz pierwszy pojechał mój dwuletni brat, świetnie zareagował na widok gór. Jeździmy na sankach i dobrze się bawimy.
Drugi tydzień ferii spędze w domu, sądze że śnieg jeszcze bedzie, razem z siostrą i bratem ulepimy bałwana. Jeśli pogoda nam dopisze, to namówimy tatę na kulig. Myślę, że te ferie będą bardzo udane, szybko przeminą i trzeba będzie pomyśleć o powrocie do szkoły.
Ciekawa jestem jakie ty masz plany na spędzenie wolnego czasu? Napisz mi koniecznie. Czekam na twój list.
Aga
2 4 2
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci