×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2010-01-06T22:40:04+00:00
Wiosna tego roku ukazała się na ekranach naszych telewizorów trzecia edycja "IDOLA" emitowana w polsacie w każdy czwartek i niedziele.
"IDOL" to program rozrywkowy, który daje szanse zaistnienia młodym ludziom, obdarzonym talentem wokalnym. Zasady są proste. Zpośród młodzieży, która zgłosiła sie na castongi jury, w którego skład wchodzą: specjalistka od emisji głosów Elżbieta Zapendowska, autor tekstów Jacek Cygan, kontrowersyjny wokalista Maciek Maleńczuk, krytyk muzyczny i didżej Robert Leszczyński oraz dziennikarz muzyczny marcin Prokop, wybiera osoby obdarzone talentem, wspaniałym głosem, a przede wszystkim posiadające to "coś" co odróżnia prawdziwą gwaizdę od zwykłego człowieka.
W następnych etapach to my widzowie decydujemy o ich losie, wysyłając sms-y lub dzwoniąc pod podane numery. Prawdziwy idol bedzie musiał więc podbićnasze serca, co skłania uczestników do większej mobilizacji.
Kazdy występ jest komentowany przez jury programu. Opinie są profesjonalne i prawdziwe lecz niekiedy bardzo zabawne co dodaje całemu programowi uroku.
"IDOL" to program zarówno dla miłosników muzyki jak i dobrej zabawy. Przede wszystkiem jest to program pokazujący prawdziwe zmagania i towarzyszące temu emocje. Ma ona na celu wyróżnienie najleprzego wokalisty i poprzez podpisanie kontraktu z wytwórnia nagrywającą płyty spełnienie jego marzeń.
Niektóre oceny jury mogą nam się wydawac niesłuszne i mówione tylko i wyłacznie "pod publike", by zwiększyć oglądalność progamu lecz naszczęście to my decydujemy o losie uczestników. Zachęcam wszystkich do oglądania IDOLA
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci