Odpowiedzi

2010-01-07T15:57:36+01:00
Zapraszam na piękne soczyste i czerwone jabłuszka!1Kg jabłek kosztuje 2,55 !Serdecznie zapraszam !!
2 1 2
2010-01-07T16:00:41+01:00
...Jabłaka piekne , soczyste . Dobre w smaku.
Jest wiele rodzajów i oczywiscie wszystkie sa smaczne !
Natralne pszyszne jabłko ...


Hhe ;]

Pozdrawia,
3 3 3
2010-01-07T16:41:20+01:00
Koleżanki i koledzy!
Każdy chyba to wie,
że jabłka sie je.
Lecz rada taka,
zjedz soczyste te jabłka.
Takie to tylko u mnie kochani,
Czyste, zadbane prosto z ogrodu
Sprzeda wam Zieleniak pod ,,Czystą jabłonią"
4 3 4