×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

BARDZO PROSZĘ O POMOC JESZCZE NA DZIŚ DO 8.30

Opisz dalszy los jednego z uczonych w Piśmie po odejściu od Jezusa (J 8, 1-11).
Tu jest ten fragment
Jezus udał się na Górę Oliwną, ale o brzasku zjawił się znów w świątyni. Wszystek lud schodził się do Niego, a On usiadłszy nauczał.
Wówczas uczeni w Piśmie i faryzeusze przyprowadzili do Niego kobietę, którą pochwycono na cudzołóstwie, a postawiwszy ją na środku, powiedzieli do Niego: Nauczycielu, kobietę tę dopiero pochwycono na cudzołóstwie. W Prawie Mojżesz nakazał nam takie kamienować. A Ty co mówisz? Mówili to wystawiając Go na próbę, aby mieli o co Go oskarżyć.
Lecz Jezus nachyliwszy się pisał palcem po ziemi. A kiedy w dalszym ciągu pytali Go, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień. I powtórnie nachyliwszy się, pisał na ziemi.
Kiedy to usłyszeli, wszyscy jeden po drugim zaczęli odchodzić, poczynając od starszych. Pozostał tylko Jezus i kobieta, stojąca na środku.
Wówczas Jezus podniósłszy się rzekł do niej: Niewiasto, gdzież oni są? Nikt cię nie potępił? A ona odrzekła: Nikt, Panie! Rzekł do niej Jezus: I Ja ciebie nie potępiam. - Idź, a od tej chwili już nie grzesz.


MA BYĆ WYCZERPUJĄCO I DŁUGO JAK NIE TO ZGŁASZAM JAKO SPAM
ZA NAJLEPSZE DAJE NAJ
PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZA ODPOWIEDZ I Y GÓRY DZIĘKUJE
ZA BŁĘDY PRZEPRASZAM BO KLAWIATURA MI WARIUJE
1

Odpowiedzi

2010-01-08T13:55:39+00:00
Nastepnego dnia niewiasta przypomniala sobie ezusa i nawrocila sie. po przemysleniu poszla szukac jezusa.znalazla go na gorze oliwnej i zaczela dziekowac za to ze sie nawrocila. jezus powiedzial do niewiasty; to nie ja cie do tego namowilem tylko twoje serce przestalo grzeszyc.niewiasta zmknela oczy i po minucie wyszla. przyszedlszy do domu zaczela chadzic po domu i prosic o nawrocenie innych.

sory za bledy ale klawiatura nawala...
licze na naj naj
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci