Odpowiedzi

2010-01-07T18:49:03+01:00
2 * 8zł = 16 - tyle zapłacił za 2 kg cukierków
4 * 11 zł = 44 - tyle zapłacił za te drugie cukierki ;)

16 + 44 = 60

60 : 6 = 10

odp: d


:):) pozdro :*
2 5 2