Zredaguj opis jakiegoś używanego współcześnie urządzenia. (Moze byc np telefon komorkowy lub telewizor. W wypowiedzi przedstaw swój stosunek do opisywanego przedmiotu. ( No to moj do tych obydwu rzeczy jest pozytywny.) Musi to zajmowac strone A5...z gory dzieki. najlepszej pracy dam NAJ!!!:))

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T19:45:15+01:00
Komórka.

Komórki to bardzo powszechne i przydatne urządzenia.
Zwykle są one nieduze, mieszczące się w kieszeni. Na przodzie znajduję się ekranik, na któym wyśiwtlane sa wszystkie rzadania, opcje, czy tez numery. Pod owym ekranem znajduję się klawiaturka, na której są zarówno cyfry , jak i litery, pogrupowane alfebatycznie. Dzięki niej mozęmy wybijac numer, czy pisać wiadomośc, potocznie zwaną sms-em. Kształtów i kolorów telefonu komórkowego na rynku jest wiele, zalezy co kto lubi.
Nowoczesne komórki mają zaprogramowane w sobie aparaty, kamery, odwarzecze muzyki, gps-sy, internet i wiele przydtanych nam opcji.
Sądzę , że mają one pozytywny wpływ na otocznie. Dzięki nim mozemy się ze sobą poorzumiewać , mimo wielkich odległości. Krótkim sms-em mozęmy przekazać ważna wiadomość, czy też spokojnie posłuchać muzyki. Myślę, że wynalezienie takie sprzetu było duzym przełomem techniki , a telefony będą dalej udoskonalane i będą jeszcze lepsze w użyciu.
4 5 4