Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T19:50:38+01:00
1952zł:20=97,6zł=cena 1m²
97,6zł=122%
x zł=107%
x=97,6×107:122
x=85,6zł
odp. kosztowałby 85,6zł 1m² parkietu