Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T20:36:58+01:00
Ja dostrzegam u siebie tylko kilka cech podróżnika,ponieważ wolę długie,ciepłe wieczory spędzone z przyjaciółmi.Moje cech to na pewno i dociekliwość,i ciekawość,i wytrwałość.Chciałabym posiadać w sobie choć trochę chęci do tego,aby zająć się dalekimi podróżami w nieznane.Marz mi się podróż w dalekie kraje północy lecz niestety nie mam do tego predyspozycji.Gdybym miała choć trochę więcej lat,to wyszłabym daleko,daleko stąd.Chciałabym również ,mieć cechę bardzo dużej wytrwałości,gdyż myślę,że szybko mogło by mi się to znudzić.W zasadzie lubię jeździć samochodem daleko,ale nie jestem pewna że chodzenie polubiłabym tak samo,lub nawet bardziej niż siedzenie w wygodnych fotelach samochodowych i przeglądanie głupich czasopism o drobnostkach.Boję się też tego,że mogę zostać zaatakowana przez zwierzę lub ludzi ślepo dążących do celu i nie przejmujących się innymi tylko i wyłącznie czubkiem własnego nosa.Takie cechy chciałabym mieć w sobie,lecz nie wiem czy dam radę zmienić w sobie aż tyle.
7 3 7
2010-01-07T20:37:47+01:00
W moim życiu miałem wiele okazji, aby przekonać się o tym, że drzemie we mnie dusza podróżnika. Pierwszą cechą o tym świadczącą jest to, że nie mogę usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu bo przecież zawsze jest tyle rzeczy do zrobienia.
Drugą cechą jest to, że cały czas szukam przygód, nie wyobrażam sobie życia bez odrobiny dreszczyku emocji, poza tym przecież przygody dają nam doświadczenie a co za tym idzie przygotowują nas do dorosłego życia. Trzecią cechą jest to, że bardzo lubię podróżować w nieznane, kto wie co przyniesie los.
Cech tych mogę wymienić wiele, ale teraz może napiszę czego brakuje mi do tego aby zostać prawdziwym podróżnikiem. Brakuje mi pewności siebie, przecież podróżowanie ze znajomymi to nie to samo co podróżowanie samemu na drugi koniec świata z niewiedzą na temat tego co tam zastaniemy. Po drugie, podróżnik podróżuje dla zysku i sławy a ja dla przyjemności, co też mnie odróżnia od podróżnika, ale również chciałbym podróżować w celach nie tylko rekreacyjnych. Cech, świadczących o tym czy jestem podróżnikiem jest zapewne tak wiele jak i tych przeciw. Ale przecież całe nasze życie jest jedną wielką podróżą w nieznane, całe nasze życie zsyła nam przeciwności losu, które możemy nazwać przygodami. Tak więc każdy człowiek jest podróżnikiem czy tego chce czy nie i każdy z nas ma cechy podróżnika i skryte pragnienia aby nim zostać.
9 4 9