×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2010-01-08T13:16:35+00:00
Pewnego dnia jechałem na wycieczkę autokarem i widziałem przez okno dużo ciekawych rzeczy. Na początku mieliśmy stłuczkę z samochodem osobowym, ale nic się nie stało bo kierowca zaczął od razu hamować. Przyjechała policja i sprawdziła czy któryś z kierowców nie był pijany, lecz nic nie wykazało i się bardzo z tego cieszę bo nie mielibyśmy wycieczki. Po pewnym czasie ruszyliśmy jak kierowca odkręcił zderzak bo mógł w każdej chwili odpaść bo się słabo trzymał. Za dwie godziny byliśmy na miejscu i każdy się ucieszył że końcu mogli zwiedzać bo trochę się spóźniliśmy się.

pozdrawiam :-)
1 3 1
2010-01-08T13:33:02+00:00
A więc tak:

O siódmej rano w poniedziałek wsiadam w samolot do Turcji. Tam czeka na mnie wycieczka 7+7 czyli 7 dni intensywnego zwiedzania i 7dni błogiego lenistwa. Pierwszym punktem podróży jest Istambuł czyli cudowna stolica 1001 meczetów. W drugim dniu jedziemy zwiedzać Pamukkale czyli naturalne źródła termiczne. Są one zabytkiem UNESCO i jednym z najcudowniejszych miast na świecie.
Kolejny przystanek to Kapadocja - kameralne miasteczko. W następnych dniach zwiedzę jeszcze Belek, Antaly'ę i kilka innych miast.
Po takim maratonie z wielką chęcią odpoczywam nad basenem.
1 2 1
2010-01-08T13:48:53+00:00
Wycieczka po Polsce.
Wyruszamy z Łodzi. Pierwszym punktem naszej wycieczki jest mało znane miasteczko w Polsce - Inwałd. Zwiedzamy w nim tzw. "park miniatur" w którym znajdują się najsłynniejsze budynki na świecie w pomniejszeniu. Kolejny przystanek robimy w Krakowie. Oglądamy tam zamek i jaskinię smoka Wawelskiego. Potem jedziemy do Zakopanego. Zatrzymujemy się w nim na trzy dni i chodzimy po górach. Czwartego dnia wracamy do Łodzi. Po drodze wstępujemy do Wadowic na słynne kremówki.
1 2 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci