×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

W viscie w programie Microsoft office Word 2007, jak ustawić szerokość kolumn i wierszy. Prosze o dokładny opis !!!!!

3

Odpowiedzi

2010-01-08T15:15:38+00:00
Zaznacz tabelę i kliknij prawym tam bd miała kolumny i wiersze kliknij i wyskoczy ci okno gdzie bd mogła wpisać wartosc szerokości lub wysokości
0 0 0
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-08T15:17:09+00:00
No więc najpierw musisz mieć tabelę ;). później klikasz w lewym górnym rogu tabeli na taki krzyżyk ze strzałkami. tabela została zaznaczona. klikasz prawym przyciskiem myszy (oczywiście w jej obrębie) i pojawia się podręczne menu. wchodzisz w WŁAŚCIWOŚCI TABELI. tam masz wszystko, możesz zmieniać, co chcesz. tam są zakładki m.in. KOLUMNA i WIERSZ. wpisujesz po prostu w te komórki dane.
0 0 0
2010-01-08T18:49:39+00:00
Czy vista czy xp Microsoft Office Word 2007 wyglada identycznie.

Jeśli chodzi ci o tabele. To najpierw ją musisz ja narysować, nastepnie najedź na nią i pokaza ci sie w lewym gornym rogu tabelki takie 4 małe strzałki (kazda w inna strone) klikasz na nie prawym przyciskiem myszy i na samym dole listy masz "Właściwości tabeli..." klikasz na to lewym przyciskiem myszy i otwiera ci sie takie okienko masz tam cztery zakładki. Druga i trzecia ciebie interesuje. Klikasz załóżmy na druga("wiersz")i tam masz "określ wysokość" jeśli po lewej stronie nie ma zaznaczonego tego kwadracika to zaznaczasz następnie wpisujesz jaka wysokosc ma miec ten wiersz a "wysokość wiersza" z listy wybierasz "dokładnie". Nastepnie klikasz na 3 zakładkie ("kolumna") tam postepujesz podobnie i klikasz "OK".

0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci