Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-08T17:11:55+01:00
A) x*8,20 + 0,2 * 5,50
b) 8,20x = 5,20
x = 0,64 kg
1 5 1
2010-01-08T17:13:28+01:00
A) 8,2x+0,2*5,5=8,2x+1,1

b) za 0,2 kg cukierków po 5,50 zł zapłaciła 1,10 zł
5,20-1,10=4,10 zł
8,2x=4,10 / :8,2
x=0,5 kg