×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Potrzebuję pomocy !!! Na język polski mam napisać rozprawkę na temat "To łatwo czy trudno być bohaterem? odpowiedz na pytanie, odwołując się do literatury,

filmu oraz własnych przemyśleń" Pomoże mi ktoś??
2

Odpowiedzi

2010-01-08T19:59:54+00:00
Bohaterem nie jest być łatwo.Ponieważ nie ma się prywatnego życia.Pytają się o twoje życie prywatne itp. .
0 0 0
2010-01-08T20:09:59+00:00
Bohater to bardzo ważna osoba. Już małe dzieci wiedzą kto to jest. Znamy takich jak Spiderman, Batman, albo nawet Herkules z bajki Disneya.
Bez wątpienia nie jest to łatwy zawód, ale bardzo satysfakcjonujący. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ile trudu i zaangażowania wymaga. Trzeba pracować w bardzo ciężkich warunkach, pod wodą, w lesie, w pożarze, w mrozie i w upale. Może się też zdarzyć, że będzie trzeba wstać w środku nocy i komuś pomóc, bo na przykład siedzi gdzieś uwięziony. Bohater zawsze też ma swoich wrogów, szalonych naukowców, ludzi z buszu <xd> i szaleńców, którzy chcą pozabijać innych. Jest bardzo ryzykowny, niestety podczas wykonywania "misji" można stracić życie.
Nie możemy zapomnieć, że wszystko ma też swoje dobre strony, również i to. Jak już wspomniałam na początku tej pracy jest to bardzo satysfakcjonujący zawód. Można być dumnym, że na przykład wyciągnęło się niemowlę z pożaru, uratowało czyjeś życie, złapało staruszkę, która chciała przejść ulicą i wpadła by pod rozpędzoną ciężarówkę. Wtedy na pewno bohater odczuwa satysfakcję. Odczuwa ją również wtedy gdy burmistrz miasta wręcza mu jakąś nagrodę na oczach całego miasta za jakiś niezwykły czyn.
Sama podziwiam wielu bohaterów i niejednego chciałabym spotkać, a może nawet jednym zostać ...
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci