×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Opowiedz o ciekawej albo nie typowej lekcji ,którą pamiętasz lepiej niż inne.

Wyjaśnij dlaczego pozostała w twojej pamięci.

Napiszcie to na połowę kartki A4
Jak będzie nie na temat nie daje naj
2

Odpowiedzi

2010-01-08T19:55:09+00:00
Zapamiętałam bardzo jedną lekcję języka polskiego..była ciekawa i szczera. Pani powiedziała, że bd to temat o kłamstwach i prawdzie. Każdy miał powiedzieć to co skłamał wobec drugiej osoby, która była w naszym gronie..oczywiście wydało się wiele prawd..wiele. Było pouczająco, ponieważ pani przetłumaczyła nam, że najlepsza jest najgrosza prawda, niż małe kłamstwo. Zrozumieliśmy potęgę kłamstwa i plotki.
5 2 5
2010-01-08T20:10:15+00:00
Pamiętam ten dzień do dziś. Byłam smutna, niewyspana i nie miałam nadziei że coś zdoła poprawić mi humor.
Znudzona siedząc na ławce przed klasą, usłyszałam dzwonek na lekcje. Kiedy wszyscy byli już w klasie pani powiadomiła nas o niezapowiedzianej krótkiej kartkówce. Totalnie się załamałam. Chodziły mi po głowie różne nietypowe myśli - jak nigdy. Myślałam że nic mi się nie uda, że znowu to zawale, dostane jedynkę i karę od mamy. Lecz kiedy zobaczyłam kartkę z zadaniami, na moich ustach pojawił się nieznajomy uśmiech. Ćwiczenia były banalnie proste jak dla mnie. Pani, jakby po prostu wyczuła że ortografia to moja mocna strona. Ucieszyłam się ogromnie i od razu złapałam za długopis. Ku zaskoczeniu naszej Pani, skończyłam pierwsza. Nauczycielka od razu sprawdziła moją prace. Serce biło mi jak szalone - czekałam na ,,wyrok" jak od sędziego. Pewna siebie jak zawsze pani, bledła po każdym przeczytaniu jednego zadania. Potem, odłożyła kartkę i cicho powiedziała :
- Piątka.
Strasznie się ucieszyłam. Mój uśmiech był jeszcze większy pod koniec lekcji, kiedy dowiedziałam się że tylko ja jedna z klasy napisałam na piątkę. W domu, dostałam dużo pochwał i przez resztę dnia byłam wesoła.
Wcześniej, nawet nie przypuszczałam że dobra ocena w szkole tak może poprawić mi humor. Chciałabym dostawać więcej takich ocen. Postaram się żeby tak było.


Hm. Myślę że pomogłam. Tam gdzie jest zdanie z ,,ortografią" możesz sobie zmienić jeśli to nieprawda np, na gramatykę lub jeszcze coś innego.

8 4 8
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci