×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2010-01-09T10:07:32+00:00
Świat Minimków

Świat Minimków to świat wspaniały i zachwycający. Jest o wiele mniejszy od naszego świata , ale równie urzekający.
Kiedy dla nas to zwykły ogród , dla Minimków to istne imperium.
Żyją pod ziemią i obawiają się wody. Ich świat jest piękny ! Dostrzegają to , czego my nie zobaczyliśmy. Najmniejsza kałuża to dla nich wielka rzeka lub jezioro. W filmie p.t. Artur i Minimki , Minimki zamieszkują ogród babci Artura. Według nich to wielkie państwo , w którym panuje spokój , ale niedaleko nich ( oczywiście dla nich to niezwykle daleko , ponieważ są mniejsi ) straszny i potworny Maltazar ma swój teren. Kraina Minimków jest piękna i magiczna. Kiedy Artur stał się Minimkiem odkrył nowe miejsca , o których nie miał nawet pojęcia. Wszystko to było dla niego nowe. Magiczne stworzenia i wielkie rośliny. Kiedy Artur podróżował by odnaleźć skarb ukryty w tej okropnej krainie Maltazara , dostrzegł prawdziwe piękno tego ogrodu. Dostrzegł tak wiele szczegółów. Zobaczył jak bardzo ten świat różni się od tego w którym żył , pomimo iż był to wciąż ten sam ogród. Magia czyni cuda. Świat Minimków to piękny i tajemniczy ogród porośnięty pięknymi roślinami, kwiatami i drzewami. Rosną w nim warzywa i owoce, a w nich mieszkają różne stworzenia.
Świat Mnimków to wspaniały świat, który ma wiele tajemnic.
Jestem pewny , że w tym opisie nie ująłem ich wszystkich, ponieważ nie o wszystkich wiem. Wiem tylko że kraina Minimków urzekła mnie niesłychanie, chętnie dowiedziałbym się o niej więcej.
0 0 0
2010-01-09T15:00:20+00:00
Świat Minimków jest wspaniałym i zachwycającym światem. Jest oczywiście mniejszy od naszego świata. Jednakże ich świat jest niesamowicie piękny. Oni zauważają to , czego my nie jesteśmy w stanie zobaczyć, ujrzeć. Najmniejsza jakakolwiek kałuża to dla nich istne morze! Ich świat jest tajemniczym ogrodem, który porośnięty jest niesamowitymi drzewami, kwiatami i roślinami. Rośnie w nim wiele owoców i warzyw.
Kraina Minimków urzekłaby każdego kto by ją tylko zobaczył! Jest niesamowicie piękna.
W filmie "Artur i Minimki" to one zamieszkują ogród jego babci. Według nich to niesamowicie ogromne państwo. Gdy Artur podróżował, aby odnaleźć ukryty skarb w krainie Maltazara, dostrzegł niesamowite piękno owego ogrodu. Spostrzegł, jak owy świat różni się od tego w którym żył.

Pozdrawiam! :)
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci