Napisz wypracowanie w formie wspomnienia, o tym jak przestarszyło Cię coś zupełnie dziwnego.
Daję dużo punktów, więc proszę o nie spamowanie!
Dziękuję za trud i poświęcenie. Prosiłabym aby było napisane na 1-2 strony kancelaryjnego papieru ;)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-09T12:30:55+01:00
Kiedyś, to było chyba jak miałam 7 lat zobaczyłam coś zupełnie dziwnego.Ktoś, człowiek a rzczej kobieta siedziała na ławeczce po drugiej stronie ulicy, na której stałam.
Miała na sobie czerwony wypłowiały płaszcz i bardzo zużyte, znoszone,zielone buty.Każdy kto ją mijał oglądał sie za siebie.Zastanawiałam sie praez chwile co z nią nie tak, a coś na pewno musiało być.Podeszląm bliżej.Teraz wyraźnie mogłam zobaczyć że ona tak naprawde nie siedziała na ławce tylko obok niej,na wózku inwalidzkim.Nie miała rąk.Przez chwiłe wydawało mi sie że się do mnie uśmiechnęła.Nawet kiedy się nie uśmiechała wyglądała na szczęśliwą.W jednym momencie zaczeła czytać gazete.Nie wiem co mnie w niej tak przeraziło.Wygłądała jagby miała swój własny świat.Odwóciłam się na chwile a gdy znów spojrzałam na ląwkę jużjej nie było.Zastanawiałam sie ja ona to zrobił,przecieżbyła na wózku.Odruchowo poparzyłam ,która godzina.Z domu wychodziłam ok. o 13.15 a była 14.08.Czy to możliwe żebym tyle stała i patrzyła się na niepełnosprawną kobietę?
Ona otworzyła mi oczy.Zrozumiałam że można cieszyć się kazym dniem bez względu na to w jakiej jest się sytuacji.
P.S pisz rozwięźle i czytaj z takim zastanowieniem w głosie...możesz też coś do zakończenia i uwarzaj bo mołam tam gdzieś źle z ortografią...