Odpowiedzi

2010-01-09T14:23:10+01:00
5 x 2,40 = 12zł

12 : 8 = 1,5
zeszyt kupiony przez Ewę kosztował 1,5 zł
2010-01-09T14:24:33+01:00
5*2,40 =12zł

12 : 8 = 1.5zł

1 zeszyt Ewy kosztuje 1.5zł