×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Kto mi przetłumaczy w czasie Past Simple?

Mam na angielski napisać opowiadanie, w czasie Past Simple. Mam napisane po polsku ale mam mały problem z przetłumaczeniem tego. Kto pomoże? Dam n..a..j ;))

"To było w Poniedziałek. Wstałam o 6.30, zjadłam śniadanie, wypiłam herbatę i poszłam do szkoły. Lekcje zaczynały mi się o 7.30. Miałam Angielski, Polski, Wf, Biologie, Matematykę. Lekcje skończyłam o 13.30. Wróciłam do domu, zjadłam obiad i oglądałam telewizję. Później odrobiłam zadanie domowe i czytałam książkę oraz słuchałam muzyki. Wieczorem zjadłam kolację io poszłam spać. Ten dzień był męczący ale było Ok.

Chyba że wymyślicie inne opowiadanie w czasie Pas Simple. Czekam :)
Z góry dziękuję :*
2

Odpowiedzi

2010-01-09T20:50:06+00:00
It was on Monday. I got up at 6.30, ate breakfast, drank tea and went to school. I began lessons at 7.30. I had English, Polish, Wf, biology, mathematics. Lessons finished with 13.30. I went home, ate dinner and watched TV. He regained the homework and read a book and listening to music. In the evening I ate dinner and went to sleep. That day was tiring but it was OK.
1 4 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-09T20:52:33+00:00
I got up about 6.30, I ate my breakfast, I drank the tea and I went to school. Lessons began at 7.30. I had English, Polish, PE, Biology, Mathematics. I finished lessons at 13.30. I got back home, I ate my lunch and I watched TV. Later I did my homework and I read book and I listened to music. With evening I ate my supper and I went to bed. This day was tiring but it was ok.
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci